Základní informace

HokageCon 2017

Datum: 17. a 18. června 2017

Místo: Spolkový dům - Praha Stodůlky, více...


Základní informace: pomocí formuláře níže je možné zakoupit v předprodeji vstupenky na festival HokageCon 2017. Vyplněním formuláře Vám bude zaslán email se všemi údaji a pokyny k platbě. Po uhrazení Vaší vstupenky Vám bude automaticky zaslána elektronická vstupenka, kterou si můžete vytisknout nebo jednoduše přinést v telefonu a u vstupu jí načíst. Druhou možností bude zakoupení vstupu na místě. Dále je možné si spolu se vstupenkou objednat i oficiální tričko HokageCon 2017 to Vám bude předáno při zadání kódu u vstupu.

Cena základního dvoudenního vstupného je 280 Kč.


Objednávka

Druh vstupného

Počet vstupenek
Po uhrazení vstupného Vám na uvedený email dorazí elektronická vstupenka, proto dbejte na správné vyplnění emailu.
Celková cena: 666

Vytvořili jsme pro Vás automatizovaný systém předprodeje vstupenek na HokageCon 2017, díky našemu vlastnímu systému nejsme nuceni platit žádné jiné instituci zbytečné poplatky za zprostředkování prodeje vstupenek.

Nezapomeňte: Nejlevnější vstupné je pouze do 15. dubna 2017, po té se cena zvýší na 250,- Kč za dvoudenní a 150,- Kč za jednodenní vstupné. Od 26. května 2017 a na místě se bude dát vstupné zakoupit za 280,- Kč za dvoudenní a 180,- Kč za jednodenní vstupné. 26. května také končí prodej oficiálních triček HokageCon.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.